Leuze Ürünleri

Bizler Leuze’de müşterilerimize, endüstriyel otomasyon için 6 farklı ürün alanında sensör ve uygun aksesuarlardan oluşan kapsamlı bir program sunuyoruz. Sonuç olarak da hem basit, standart sensörler hem de yenilikçi ileri teknoloji çözümler için doğru iş ortağıyız. Ürün yelpazemize göz gezdirin.

Endüstriyel Sensörler
Güvenli ve hassas bir algılama ve çok çeşitli uygulamalarınız için ihtiyacınız olan optik, ultrasonik, endüktif sensörlerimiz çok sayıda farklı fonksiyon prensipleri ve yapı şekiller arasından seçim yapabilirsiniz.
Ölçüm Sensörleri
Ölçüm sensörleri kendiliğinden eylemleri başlatmak ve örn. süreçlere ayarlar yaparak müdahale etmek için mesafeleri aktif olarak kontrol edebilir, sistem parçalarını konumlandırabilir ve parametreleri denetleyebilir. 
Safety
Endüstriyel otomasyon için optik optoelektronik emniyet sensörleri alanındaki teknolojik liderlerden biri olarak, uluslararası standartlara uygun etkili personel ve iş güvenliği sunuyoruz.
Tanımlama
Barkodların, 2D kodların ve de RFID transponderlerin tanımlanması temel yetkinliklerimizdendir. IDENT teknolojilerinde sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz, müşterilerimize yüksek oranda esneklik sunmaktadır. 
Veri Aktarma / Kontrol Elemanları
Mevcut cihaz teknolojisine ek olarak verilerin aktarılması ve farklı alan veri yolu ortamlarına cihazların bağlanması, tesislerinize yüksek bir değer kazandırmakta ve tesislerinizin kullanıcı dostu ve esnek olması açısından olumlu bir etki yaratmaktadır. 
Endüstriyel Görüntü İşleme
Otomasyonlu sanayi bölgelerinde, endüstriyel görüntü işleme sisteminin kullanılması her geçen gün bir standart haline gelmektedir. Bugün bile modern kamera sistemlerimiz çok sayıda görev için kullanılmakta ve bu sayede tesislerinizde güvenilirliği ve kullanılabilirliği önemli ölçüde arttırmaktadır.
Aksesuarlar
Tüm cihazlar için, bireysel uygulamalarınızda size daha çok fayda sağlayacak olan aksesuar parçaları sunuyoruz. Ürün programımızı keşfedin veya doğrudan bizden bilgi alın.