Nidec Ürünleri

Bir otomatik kaynak makinesi için kontrol sisteminden kağıt, kereste veya demir çelik fabrikalarında komple hat kontrolüne kadar binlerce uygulama için Dünya Çapındaki Sürücü Merkezlerimiz üzerinden eksiksiz çözümler sunma konusunda 30 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Sürücü Merkezlerimizde çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır:

Endüstri lideri uygulama mühendisliği deneyimi
Şirket bünyesinde proje tasarımı ve yönetimi
Kapsamlı yazılım geliştirme ve mühendislik desteği
Panel üretimi, kurulum ve proje devreye alma hizmetleri
Birinci sınıf hizmet ve destek
Yurt dışındaki sözleşmelere sürekli destek sağlayan dünya çapında Sürücü Merkezleri ağı

Digitax HD M751
Digitax HD M751 Base servo sürücü, işlevselliğin genişletilmesi ve kişiselleştirilmesi için iki seçenek yuvasıyla yapılandırma esnekliği sunar.
Digitax HD M751 plus MCi210 
Digitax HD M751 ve MCi210 Makine Kontrol modülü, merkezi olmayan hareket uygulamaları için akıllı bir servo sürücüdür. 
Digitax HD M750 Ethernet
Digitax HD M750 Ethernet, merkezi ve merkezi olmayan hareket uygulamaları için, aşağıdakileri destekleyen çoklu protokol Ethernet bağlantı noktalarına sahip bir ağ servo sürücüsüdür.
Digitax HD M753 EtherCAT
Digitax HD M753 EtherCAT, merkezi hareket kontrol uygulamalarına kolay entegrasyon için entegre 2 portlu EtherCAT anahtarına sahiptir.
DC motor 
Control Techniques, DC sürücülerinin tüm güç aralığını kapsayan çeşitli tip DC motor serilerinde çözüm sunabilmektedir.
Fan Üflemeli Unimotor FM
Elektromanyetik yapısı modifiye edilmiş Unimotor fm mekanik özelliklerine dayalı olan fan üflemeli model, moment aralığı içinde daha yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Unimotor HD
Unimotor hd, Control Techniques’in Digitax ST, Unidrive SP ve Epsilon EP sürücülerle birlikte kullanılacak şekilde tasarlanan yüksek dinamizme sahip fırçasız AC servo motor serisidir.
FXMP25 alan kontrol modülü
FXMP25, standart bir RJ45 bağlantısı yoluyla bir Mentor MP'ye dijital olarak bağlanarak standart sürücü parametrelerinin ayarlanmasına olanak sağlayan bir harici alan kontrol modülüdür. 
Powerdrive F300
Powerdrive F300 ürünleri 90 kW - 2.8 MW aralığındaki fan, pompa ve kompresör pazarı için ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmıştır.
Commander C
Commander Sürücüleri, 1983'ten beri motor kontrolünde mükemmellik standardını belirlemiştir.
Unidrive M400
M400, hızlı kurulum ve üstün arıza tespiti için gerçek metinli çok dilli görüntü sunan isteğe bağlı sezgisel gelişmiş LCD tuş takımı ile makine arıza süresini azaltır. 
Unidrive HS30
Güvenlik sistemlerine düşük maliyetli entegrasyon gerektiren uygulamalar için tasarlanmış olup, çift Güvenli Moment Kapama ve açık çevrim asenkron motorlara yönelik gelişmiş Rotor Akı Kontrolü (RFC-A) özelliğine sahiptir.
Unidrive M600
M600, CODESYS programlama ve daha fazla sistem genişletme özelliğine sahip gelişmiş motor kontrolü, daha yüksek performans sunan yerleşik PLC'yi de birlikte sunar.
Unidrive M700
M700, yerleşik Ethernet, kapsamlı konum geri besleme ve dinamik sabit mıknatıslı servo motorların yüksek performanslı kontrolünü beraberinde getirir.
Unidrive HS70
Unidrive HS70, yüksek hızlı motorlara maksimum kontrol sağlar ve bir yerleşik Gelişmiş hareket Kontrolörü ve PLC içerir.
Powerdrive F300
Powerdrive F300, piyasadaki tüm AC asenkron motorları ve sensörsüz sabit mıknatıslı motorları kontrol etmek üzere tasarlanmıştır.